rozšířené vyhledávání ...

Edera

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

S režisérem na cestách - Tomáš Magnusek, Eva Hrušková a Jan Přeučil

Tomáš Magnusek, Eva Hrušková a Jan Přeučil budou vyprávět o společném natáčení, uměleckém životě, hubnutí a o všem, co vás bude zajímat

13. 1. 2023 Zobrazit více

UPOZORNĚNÍ

Upozorňujeme občany, že se na zahradě jednoho z občanů obce objevila návnada pro psy v podobě špekáčku plného hřebíků. Všem obyvatelům obce doporučujeme zvýšenou kontrolu zahrad a to i při procházkách obcí.

10. 11. 2022

Sázení lípy ke 100.výročí založení republiky

Sázení Lípy svobody ze dne 20.10.2018

2. 12. 2018 Zobrazit více

Obec Zdechovice pomáhá památkám v okolí a Vám nabízí cestu jak snadno získat informace

Obec Zdechovice pomáhá památkám v okolí a Vám nabízí cestu jak snadno získat informacePomáháme památkám v okolí a Vám nabízí cestu jak snadno získat informace o dění na okolních památkách. Na těchto stránkách pod záložkou "Události v obci kam / za kulturou" můžete získat informace o dění na okolních památkách jako Hrádek u Nechanic a další, které připravujeme.

4. 5. 2010 Zobrazit více